Kinderveldslag
Speciaal voor de jongere bezoekers van het Middeleeuws Festijn Cannenburch: Een kinderveldslag. Nadat de geharnaste ridders hun kunnen op het slagveld om 15:00 hebben laten zien, is het de beurt aan de kinderen. Zullen de ridders dapper stand houden?…

De Sprookspreker
“De geschiedenis komt tot leven!
De sprookspreker baseert zich in zijn vertellingen op oude verhalen, zoals middeleeuwse ridderballades. Diverse verhalen over Karel de Grote en zijn paladijnen, de Canterbury Tales en Koning Arthur staan in het repertoire.
Naar de verhalen van de sprookspreker kan je lekker luisteren, maar je kan ook meedoen! Veel verhalen zijn interactief.”

Kletsprater Poppentheater
Maak kennis met Dirk Draak. Dirk wil graag ridder worden. Maar draken worden geen ridder, die eten ridders! Dirk geeft zijn droom niet op. In een verhaal van tien tot vijftien minuten vertelt Dirk hoe hij toch probeert om ridder te worden. Kletsprater Merlijn helpt hem bij het vertellen van zijn verhaal.

Middeleeuwse Veldslag
Om 15:00 trekken de ridders, boogschutters, en ander middeleeuws gespuis ten strijde. Met speer, zwaard en hellebaard gaan zij het gevecht aan!

Middeleeuwse muziek van De Soete Inval
Wij zijn muziekgroep ‘De Soete Inval’. Bent u op zoek naar een sfeervolle middeleeuwse band? Dan bent u bij ons aan het juiste adres!
De Soete Inval brengt, gekleed in passende outfits, levendige middeleeuwse muziek. U kunt ons boeken voor o.a. historische festivals, middeleeuwse markten, dorpsfeesten, braderieën, feesten en partijen, plechtigheden, en meer. Wij spelen op straat, in de kroeg, op de markt en zelfs in de kerk. Ook beperken we ons niet tot Nederland: we treden regelmatig over de grens op.
